Handel, biznes i usługi w Polsce i na świecie.

Chcesz wyjechać na narty za granicę, ale nie wiesz, jak konkretnie się do tego zabrać? Sprawdź, jakie mamy dla Ciebie propozycje!

Jeśli planujesz zimowy wyjazd na narty, niewątpliwie zastanawiasz się, jakie miejsce w tym roku wybrać. Praktycznie oczywiście zarówno ferie w Polsce jak również za granicą mają swoje zalety i wady - jeśli chcesz się przekonać, jak to właściwie jest z feriami we Włoszech, dobrze trafiłeś!

Dlaczego akurat Włochy?


Jazda na nartach w Alpach
Author: www.flickr.com
Source: www.flickr.com
Włochy praktycznie od lat są na pewno najpopularniejszym państwem, do którego jeździ się w Europie na snowboard. Świetne stoki wprawdzie są również w Austrii czy w Szwajcarii, jednakże tym zazwyczaj jest znacznie chłodniej niż we Włoszech, a równocześnie znacznie drożej. Wprawdzie wyprawa do Włoch bez wątpliwości będzie kosztował Cię nieco więcej niż ferie w Polsce, jednakże z drugiej strony dla osób radzących sobie trochę lepiej na nartach zazwyczaj warunki panujące w kraju są niewystarczające. Włochy nie są jednocześnie aż tak kosztowne, żebyś nie mógł sobie pozwolić na taki wyjazd raz w roku. Jeśli chodzi o pogodę na wyjazd na narty Włochy również bez wątpienia plasują się w czołówce - zwykle można liczyć na niewielkie słońce i niezbyt niskie temperatury, dzięki czemu w czasie dnia jeździ się wyjątkowo przyjemnie.

Wyjazd samodzielny


Jeśli chodzi o samodzielny wyjazd na narty Włochy także są godne polecenia - praktycznie wszyscy mówią świetnie po angielsku, zatem bez wątpienia nie będziesz mieć żadnych kłopotów ze zorganizowaniem noclegu czy zakupem karnetu. Jeśli jesteś elastyczny czasowo, wówczas polecamy przede wszystkim Livigno - w pewnych okresach przy zakupie noclegów w konkretnych miejscach można otrzymać karnet narciarski gratis, co niewątpliwie znacząco obniży koszty całego wypadu.

Wyjazdy zorganizowane


Jeżeli nie masz czasu czy ochoty na planowanie wyjazdu na narty samodzielnie, wówczas możesz zdecydować się na zakup wycieczki zorganizowanej. Jeżeli chodzi o zorganizowane wyjazdy narciarskie Austria jest niezwykle popularną destynacją, zatem zdecydowanie znajdziesz coś najlepszego dla siebie.

Czy ten materiał uważasz za cenny? Jeśli tak, to wejdź i przeczytaj więcej - będące tu zagadnienia odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Można wybierać przykładowo między wypadam studenckimi a wyjazdami dla rodzin z dziećmi - zwykle właściwie każdemu uda się wybrać coś odpowiedniego dla jego oczekiwań, a jednocześnie na jego kieszeń, co niewątpliwie również jest ważne.

Polecamy serdecznie wyjazdy do Włoch lub Austrii!