Handel, biznes i usługi w Polsce i na świecie.

Chcesz zdobyć pewną pracę w przyszłości – postaw na chiński Katowice

Wystarczy zerknąć na jakąkolwiek metkę ubrania, lub też popatrzeć na jakiekolwiek urządzenie elektroniczne od spodu, by przekonać się, że 90 % całej produkcji jest pochodzenia chińskiego. Jak podaje wiele danych, około 40 procent eksportu z Chin idzie do USA i krajów UE. Jasne jest więc, w wyniku czego chiński stał się tak znany także wśród polskich szkół językowych.

perspektywa - kurs
Author: Republic of Korea
Source: http://www.flickr.com
Duża część producentów ubrań, w tym także polskich, przenosi produkcję odzieży właśnie na Chiny, a wszystko z uwagi na tańsze koszty produkcji i tańszą siłę roboczą.

Kliknij śmiało tu a zobaczysz, że w najświeższym źródle (http://www.leaderlogistics.pl/uslugi/transport-miedzynarodowy-morski-i-lotniczy/) opublikowano niezwykle ciekawe informacje. One również są emocjonujące.

Wiele urządzeń oraz części elektronicznych również pochodzi właśnie z Chin. Można śmiało stwierdzić, że na pracy z Chin utrzymuje się wiele krajów, szczególnie krajów europejskich i USA. Ponadto sporo uczelni, w tym także uczelni polskich, podejmuje współprace z Chinami w ramach programu Erasmus. Dzięki tej współpracy dużo polskich studentów mogło zobaczyć ten jakże odległy pod względem geograficznym oraz kulturowym kraj. Niektórzy z nich decyduje się tam osiąść na stałe, podejmując pracę nauczyciela, np. angielskiego albo – coraz bardziej popularnego także w Chinach – polskiego.
Sporo przedsiębiorców, pragnących zacząć współpracować z Chinami stwierdza, że ma znaczne problemy w komunikowaniu się z tamtejszymi przedsiębiorcami i mieszkańcami po angielsku. To jeden z powodów, dlaczego Polacy coraz częściej decydują się na naukę chińskiego. Na język chiński katowice stawiają już nie tylko przedsiębiorcy, ale też ludzie młodzi, chcący wyjechać do Chin w ramach programu Erasmus. Na język chiński Katowice, ale i inne miasta decydują się także w przypadku przedszkolaków, żeby od małego dzieci mogły sobie przyswajać język chiński, który z biegiem lat może stać się drugim po angielskim, najbardziej popularnym językiem świata.

Czy szukasz na stronie eleganckie pudełka na prezenty czegoś bardzo interesującego? Zachęcamy więc do następnego artykułu. Musisz tylko wejść w ten link.

Zaraz po chińskim dużym zainteresowaniem cieszy się także koreański katowice. Korea jest kolejnym krajem, z którym wielu biznesmenów z różnych części świata realizuje interesy. Poza tym koreański Katowice wybierają osoby, które planują tam wyjechać w innych celach, choćby turystycznych. Ze względu na trudności w porozumiewaniu się w Korei czy Chinach po angielsku warto poznać choć drobne podstawy, żeby móc się porozumieć w codziennych sytuacjach życiowych.

Tak jak kiedyś standardem pośród dzieci i młodzieży była nauka języka angielskiego, będącego podstawowy język do komunikowania się z obcokrajowcami, tak teraz coraz więcej rodziców zaczyna posyłać swoje dzieci na naukę języka chińskiego. Duża część z nich zdaje sobie sprawę, że języki azjatyckie, w tym chiński i koreański stanowią przyszłość w komunikacji światowej.