Handel, biznes i usługi w Polsce i na świecie.

Cudowny ostatni weekend tego roku na środku mazurskiego jeziora – jedyny taki Sylwester.

Sposobów na czynny urlop jest wiele. O tej porze roku można pojechać na weekend w góry, by połazić po górskich szlakach, zjeść gorącego oscypka z żurawiną oraz kupić czapkę na Krupówkach. Możemy także pojeździć na nartach czy snowboardzie w naszych Tatrach lub w Alpach. Ale czy pomyślał ktoś o spędzeniu paru dni pośrodku jednego z mazurskich jezior? O tej porze roku Mazury są tak samo malownicze co latem, zaś mroźne i czyste powietrze wyczyści nasze płuca z brudnego spalinami miejskiego powietrza.

Czarter jachtu na Mazurach (Giżycko)
Source: pixabay.com
Jako, że ostatnio zimy nie są srogie słodkowodne jeziora nie zamarzają, z tego powodu Mazury od kilku lat są czynne całe rok. Oprócz takich atrakcji jak nietknięta przyroda, pełna zwierząt, jaka wprost kusi, aby zwiedzić jej dzikie ostępy, oprócz okazji rozbicia namiotu nad kamienistym brzegiem jednego w wielu jezior lub spędzenia czasu w komfortowym hotelu ze spa, istnieje jeszcze jedna atrakcja, która przebija pozostałe. Kto to już przeżył ten bardzo dobrze wie, iż pływanie jachtem ofiaruje każdemu pewne uczucie wolności, spokój oraz ciszę – wszystko to czego brakuje nam w codziennym życiu. Dla tych, jacy nawet w zimie kochają poczuć wiatr we włosach, genialnie spiszą się łodzie motorowe. Wprawdzie woda jest lodowata, lecz jeżeli posiadasz pewność, że nie wlecisz do wody możesz śmiało szarżować po jeziorze. Wracając do jachtów, Ci klasyczni zapewne będą woleć wypożyczyć jacht z żaglem, natomiast wolący wygodę i łatwość w użytkowaniu, wybiorą jachty z silnikiem motorowym. Nasza firma posiada na stanie oba typy jachtów. „Zimowe” wersje jachtów posiadają nieco inne wyposażenie tak, by możliwe było bezpieczne ich użytkowanie w okresie niskich temperatur. Częstokroć w nocy temperatury spada poniżej dodatniej kreski, z tego powodu dla wygody użytkowników nasze jachty posiadają zamontowany system ogrzewania, jaki w dodatku jest dobrze wyciszony, aby nie był męczący dla uszu oraz umożliwiał spokojny sen. Jachty mają zamocowane mocniejsze 60 konne jednostki napędowe (w każdej po jednym), jakie umożliwiają rozpędzenie jachtu do niemalże 30 km/h. Jednostki napędowe są ponadto bardzo oszczędne, gdyż zużywają tylko 17 l na godzinę działania. Każdy jacht jest wyposażony także we własną lodówkę, która jest wliczona w cenę.

Chcesz poszerzyć wiedzę z tego interesującego zagadnienia? Zatem świetnie trafiłeś. Najnormalniej w świecie kliknij to transport krajowy i przeloguj się do kolejnej witryny.

Jeżeli interesuje Was czarter jachtu Mazury stoją dla Was otworem. Obecnie ceny najmu jachtów (nawet tych z oferty exclusive) są o wiele niższe niż w sezonie.

Nawet nie masz co czekać, tylko jechać na Mazury. Myślimy, iż spędzenie końca roku w jachcie pośrodku jeziora jest niesamowitym przeżyciem. Jeśli cisza, spokój oraz gwieździste niebo to to, co uwielbiasz, już wiesz, gdzie się udać.