Handel, biznes i usługi w Polsce i na świecie.

Znakowanie gadżetów firmowych

Oczywiste jest, że bez marketingu nie da się żyć. Agencje reklamowe próbują wymyślić coraz skuteczniejsze sposoby rozpoznawalności producenta i promocyjne drobiazgi. Naturalnie przodują te najpopularniejsze jak organizery. Ważne, aby wszystko było opatrzone logo firmy.


DrukowanieDrukowanie - (Tritex oferuje drukowanie na materiale) na długopisach
Popularne materiały promocyjne to w dalszym ciągu długopisy. Mimo że można je uznać za wyeksploatowane, to jednak działają na klientów, a ich cena sprawia, że nie są rozwiązaniem ryzykownym.

Ten odnośnik do serwisu głowica karcher kieruje do bardzo atrakcyjnej witryny, która ma równie intrygujące dane na omawiany wątek.

Takie banalne drobiazgi w prosty sposób można oznakować sposobem zwanym tampodrukiem. Odpowiedni tampon pobiera farbę z kliszy polimerowej i pozwala na oznakowanie nawet miniaturowych elementów. Usługi takie prowadzi każda dobra reklama Zielona Góra posiada kuszące ceny w zestawieniu z innymi miejscowościami.

Reklama outdoorowa
Author: Sebastian "XU" Głowala
Source: Sebastian "XU" Głowala
Laserowy grawer
Drewno, skórę, szkło i inne uciążliwe w obróbce tworzywa znaczy się przez grawerowanie laserowe - zobacz więcej tutaj - ponownie tutaj jest odpowiednim przykładem miasta, w którym łatwo można zamówić marketingowe produkty. Jeżeli idzie o samą metodę, to umożliwia permanentne znakowanie elementów.

Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą na skomplikowane i niełatwe oznakowanie firmowe ma na zostać umieszczone na beczce wina, to taka technika okaże się niezastąpiona. Odbywa się to analogicznie w przypadku skórzanych notatników. Precyzja laserów i maszyn sprawia, że możliwe jest bezinwazyjnie i niezwykle estetycznie przerysować rysunek lub napis, z tej przyczyny bibeloty oznakowywane za pomocą tej techniki wyglądają jak stworzone od razu ze znakiem firmowym firmy.


telebim reklama
Source: www.medas-media.com.pl
Cięcie laserem
Każdy chyba zna kartki świąteczne z idealnie powycinanymi wzorami, np. bałwanków i świątecznych symboli. To wszystko dzieło lasera. Metoda ułatwia wycinanie z pleksi np. plakietek, tabliczek z nazwami. Z takiego materiału przygotowuje się też atrakcyjne firmowe breloczki. Coraz modniejsze są także kartki sklejkowe, więc do szczegółowych wzorów niezbędne będzie właśnie cięcie laserem Zielona Góra, Wrocław, Kraków – we wszystkich dużych miastach można odnaleźć tego typu usługę.

Haft komputerowy
Ten sposób jest wykorzystywany do oznaczania ubrań, podobnie jak sitodruk. Na pewno ręczniki z logo firmy zawsze lepiej wyhaftować. Haft komputerowy wykorzystywany jest też do znaczenia strojów służbowych nazwą firmy. Zaletą także jest to, że zamówione akcesoria wyglądają profesjonalnie.


Author: Agata Bittner